گلفروشی های مشهد

نام واحدمحدودهملاحظات
گل ایرنکوثر شمالیبیشتر بدانید
گل ماهورابلوار کوثربیشتر بدانید
گالری گل موگِبلوار هنرستانبیشتر بدانید
گل عظیمیبلوار فکوریبیشتر بدانید
کافه گل بلوار امامتبیشتر بدانید
گل پانته آبلوار امامتبیشتر بدانید
گلکده ریحانیمطهری شمالیبیشتر بدانید
گل پروانهبلوار جلال آل احمدبیشتر بدانید
گل نهالبلوار پیروزیبیشتر بدانید
گل فرحنازبلوار صیادشیرازیبیشتر بدانید
گل پارمیسهاشمیه،فردوسی،مهدیبیشتر بدانید
گل ملکابلوار پیروزیبیشتر بدانید
گلسرای آی گلبلوار معلمبیشتر بدانید
گل طبیعی بدریبلوار هنرستانبیشتر بدانید
گل گلدونهبلوار فرهنگبیشتر بدانید
گالری گل دومانبلوار الهیهبیشتر بدانید
گل پونکملاصدرابیشتر بدانید
گل آرمانیسلمان فارسیبیشتر بدانید
توس گلبلوار معلمبیشتر بدانید
گل عادلانبلوار معلم - سید رضیبیشتر بدانید
گل آونگخیابان امام خمینیبیشتر بدانید
گلخانه عطر برگبلوار پیروزیبیشتر بدانید
گل گلشنبلوار طبرسی شمالیبیشتر بدانید
گل گیوابلوار ابوطالببیشتر بدانید
گلسرای گلشیدبلوار پیروزیبیشتر بدانید
گالری گل سولینخیابان سلمان فارسیبیشتر بدانید
سرای گل پرنیانبلوار صارمیبیشتر بدانید
گل پریابلوار دانش آموزبیشتر بدانید
گل باغ رزبلوار دانشجوبیشتر بدانید
گلسرای بامبوبلوار الهیهبیشتر بدانید
گلفروشی گل باغ سبزرضاشهربیشتر بدانید
گلفروشی جانانبلوار مجدبیشتر بدانید
فروشگاه سموم آلالهبلوار استقلالبیشتر بدانید
گل قدسخیابان سنابادبیشتر بدانید
گلخانه نارمک(برادران شادفر)بلوار پیروزیبیشتر بدانید
گلفروشی گلینهبلوار هنرستانبیشتر بدانید
گل پرشینامیدان تختیبیشتر بدانید
گلفروشی پاپیونقاسم آباد بلوار امامیهبیشتر بدانید
کشت و صنعت زیتونمیدان شهدابیشتر بدانید
گل ژالانبلوار وکیل آبادبیشتر بدانید
گلکده افرا(وینکا سابق)بزرگراه میثاقبیشتر بدانید
گل و گیاه اکسونخیابان امام خمینیبیشتر بدانید
گل پارمیداخیابان هاشمی نژادبیشتر بدانید
گل رزیاخیابان کوهسنگیبیشتر بدانید
گل پاتریسبلوار هنرستانبیشتر بدانید
گل قائمپنجراه سنابادبیشتر بدانید
گلسرای کاملیابلوار سید رضیبیشتر بدانید
گل خوش سلیقهخیابان کوهسنگیبیشتر بدانید
گل راویزقاسم آباد -بلوار شاهدبیشتر بدانید
رز گل بلوار صیادشیرازیبیشتر بدانید
گل سجادقاسم آباد بلوار شریعتیبیشتر بدانید
گل قوبلوار معلمبیشتر بدانید
گل یونابلوار صیادشیرازیبیشتر بدانید
گل فرشتهدو شعبهبیشتر بدانید
خونه گل flower houseبلوار دانش آموزبیشتر بدانید
گلسرای لالهبلوار پایداریبیشتر بدانید
گل پیونیبلوار فکوریبیشتر بدانید
کافه گل ژوانابلوار حافظبیشتر بدانید
گلفروشی مریمقاسم آباد بلوار شاهدبیشتر بدانید
گل فروزانچهارراه ساجدی -فدکبیشتر بدانید
گلفروشی پامچالبلوار هنرستانبیشتر بدانید
گل ملکبلوار فلسطینبیشتر بدانید

گلفروشی های مشهد ،بهترین گلفروشی های مشهد ،گل فروشی در مشهد،گل فروشی ارزان در مشهد ،پیچ گل فروشی در مشهد،گلفروشی در مشهد ،گل فروشی مشهد

شکی نیست گل فروشی یکی از بهترین شغل های دنیا می تواند باشد ، چرا که همزمان با سر و کار داشتن افرادبا گل ،میتوان به امرار معاش نیز پرداخت.
هر چند شاید وقتی به تحقیقاتی در خصوص این شغل بپردازیم خواهیم دید گرداندن یک گل فروشی به آسانی نیز نخواهد بود و جزئیاتی در پی دارد که اگر افراد آنها را رعایت نکنند چه بسا به زودی در این شغل با شکست مواجه می شوند.
صرف نظر از اطلاعات تخصصی شغل گل فروشی ، مشهد به دلیل جمعیت زیاد و تبادل بالای که از ورود مسافران و زائران حرم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) دارد، به گل فروشی و ارائه خدمات در این زمینه بیشتر احتیاج دارد .

گلفروشی های مشهد
گلفروشی های مشهد

گلفروشی ها به شکل امروزی حدود ۵۰ سال اخیر بیشتر توسعه پیدا کرده اند و پیشتر و ایام قبل‌تر بیشتر مردم نیازهای خود را از گلخانه های تولیدی که در سطح شهر مشهد نیز کم نبودند تهیه می نمودند.
اما با توسعه مناسبات شهری مشهد این گلخانه های تولیدی کوچک و بزرگ در مراکز شهر مشهد کم کم به حاشیه ها منتقل و برخی از آنها جای خود را به گل فروشی ها که گل ها و گلدان های آپارتمانی خود را معمولاً از گلخانه های تولیدی داخل خراسان و یا تعداد زیادی از شمال کشور تهیه می کنند ، جایگزین شدند .
هرچند امروز گل های به اصطلاح شاخه بریده که استفاده از آنها در بسیاری از مناسبات جایگزین دیگری ندارند و یا به ندرت دارند متناسب با بسیاری از مسائل دیگر گران شده‌اند اما استفاده از آنها در خیلی از مراسم ها و مناسبت ها تقریباً الزامی به نظر می‌رسد ( البته با توجه به عقاید و فرهنگ هر خانواده و یا گروهی).

گلفروشی های مشهد

 

گلفروشی های مشهد
گلفروشی های مشهد

بنابراین گلفروشی ها برای حداقل ارائه دسته گلهای تازه یا پایه های گل مناسبتی و خدمات ارائه گل در مراسم عروسی و یا ترحیم ها و همچنین برگزاری همایش ها و سمینارها و مناسبت هایی از این دست یکی از شغل های واجب نیازمند در شهر مشهد این شغل مفرح و شاد خواهد بود.
برخی از گلخانه های مشهد که از قدیم فروش گل و گیاهان گلدانی داشته اند کم و بیش ممکن است هنوز فعالیت داشته باشند اما برخی از افراد با ذوق در برخی از نواحی شهر مشهد مانند برخی از بلوار های مختلف مثل بلوار پیروزی ، یا بلوار میثاق گلخانه‌های تاسیس نمودند که عملاً برای افراد عادی گلفروشی نیز محسوب می‌شود و بسیاری از افراد حس لذت خود را با رفتن به این گلخانه ها و خرید از آنها دو چندان می کنند.
البته تعداد زیادی گلفروشی و مجموعه های فروش گیاهان آپارتمانی در مسیر ییلاقات طرقبه شاندیز مشهد به چشم می‌خورد که خیلی از افراد که برای منازل آپارتمانی و یا تکمیل فضای سبز منزل و حیاط خود و یا باغچه های حاشیه‌های شهر ، بیشتر به این چنین مجموعه‌ای مراجعه و خرید می کنند .
مسلماً برای داشتن یک گل فروشی موفق نمی توان تنها به عنوان یک کار تجاری به این سیستم نگاه کرد که هرچند بسیاری از گل ها و گیاهان آپارتمانی به عنوان کالاهایی خرید و فروش می شوند اما بسیاری از مردم تنها برای خرید گل و گیاه آن مراجعه نمی‌کنند بلکه ذوق و سلیقه افراد را در محصول که انتخاب می‌کنند بررسی نموده و در واقع یک متصدی گلفروشی علاوه بر اینکه باید یک مغازه دار موفق با اصول کاسبی متناسب باشد حتماً نیاز است یک هنرمند هم بوده تا مردم علاوه بر زیبایی های گل های خریداری شده ذوق و سلیقه این افراد را نیز چاشنی خرید خود ببینند .

بنابراین مانند برخی از شغل های دیگر گل فروشی ها نیازمند مهارت های خاص و با سلیقه میباشد. اظهار نظر در مورد بهترین گل فروشی مشهد بسیار سخت است چرا که خیلی از افراد با توجه به تجارب خود در این خصوص اظهار نظرهای می کنند ولی بسیاری از گل فروشی های به نام قدیمی هستند که معمولاً مشتریان پروپاقرص خود را در هر حال دارند و البته خدمات شایسته و با ذوق و سلیقه خود را نیز به مشتریان عرضه می کنند .
گل فروشی های مشهد در سطح شهر پراکنده شده و نمی توان یک مکان را به عنوان مرکز گل فروشی در مشهد عنوان کرد . اما در چند مکان از مشهد مانند بلوار خیام و…. بازار هایی برای فروش گلهای مصنوعی و…. وجود دارد که سایر تجهیزات گل را نیز شاید بتوان در آنجا جستجو نمود.

گلفروشی های مشهد
گلفروشی های مشهد

همچنین از آنجایی که معمولا اکثر گل فروشی های مشهد از عمده فروشی گل تامین می شوند معمولا سطح قیمت گل به خصوص گلهای تازه تقریباً در سطح مشهد یکسان می باشد هرچند ممکن است برخی از این گل فروشی های مشهدی خود تولید کننده بوده و با حذف واسطه بتوانند تبدیل به ارزانترین گل فروشی مشهد اقدام به فعالیت نموده و بتوان با آن ها خرید گل ارزان در مشهد را سفارش داد.
خوشبختانه با ظهور پدیده فضای مجازی امکان سفارش گل اینترنتی در مشهد و همچنین خرید آنلاین گل در مشهد برای خیلی از گل فروشی های موجود در سطح شهر فراهم شده و اکثر گلفروشی ها با داشتن پیج گل فروشی در مشهد به ارائه خدمات مجازی و ارسال گل در مشهد نیز اقدام می نمایند .
بیشتر گلفروشی های لیست فوق را میتوان در دسته گل فروشی های اینترنتی در مشهد دسته بندی نموده و می توان از آنها به صورت مجازی سفارش گل را انجام داد ما در مجموعه راهنمای شهر ، تلاش نمودیم تا در سطح شهر مشهد بیشتر محله ها را برای جستجوی بهترین گلفروشی ها معرفی نماییم. اکثر مناطق مشهد شما می‌توانید نیازهای خود را به این خدمات برطرف کنید. مثلا در لیست فوق به راحتی شما گلفروشی در وکیل آباد مشهد ، گل فروشی در سجاد مشهد ، گل فروشی در بلوار پیروزی مشهد، گل فروشی در قاسم آباد مشهد ، گل فروشی در احمدآباد مشهد ، گل فروشی در هاشمیه مشهد ، گل فروشی در سناباد مشهد ، گل فروشی در ابوطالب مشهد را میتوانید جستجو نموده و از آنها خدمات مورد نیاز خود را تامین نمایید.
همچنین در ارائه خدمات گل فروشی های مشهد می توان تزیین ماشین عروس در مشهد و دسته گل عروس در مشهد که یکی از پر متقاضی ترین خدمات گل فروشی ها میباشند را در لیست بالا و پس از رویت نمونه های کار گل فروشی های مختلف انتخاب و از خدمات آنها بهره برد.

گلفروشی های مشهد
گلفروشی های مشهد

البته بد نیست بدانیم کشور ایران در تولید گل و گیاهان آپارتمانی از رتبه خوبی برخوردار است ، اما اکثر تولیدات در کشور بیشتر مصرف داخلی دارد و به دلایل مختلف صادرات متاسفانه مقدار قابل توجهی نیست . گفته می شود در عرصه تولید ایران در بین ۲۰ کشور دنیا از لحاظ تولید گل می باشد که همان طور که اشاره شد اکثرا مصرف داخلی دارند .
یکی ازمشگلات در گل فروشی های ما ، در کشور نگاه مردم به گل به صورت یک کالای لوکس میباشد و متاسفانه علیرغم مزایای زیاد استفاده از گل به خاطر مسائل مالی گرانی‌ها و البته فرهنگ قدیمی بخشی از کشور که گل را فقط به هنگام نیاز خریداری میکنند (منظور از نیاز ارائه گل برای دیگران) توسعه این کار به دشواری صورت می گیرد .مگر آنکه چند مورد را بتوان لحاظ نمود مثلاً تولیدکنندگان گل در صورتی که عرضه کننده مستقیم گل برای فروش مصرف کننده باشند ، از حاشیه سود بهتر و همچنین قیمت کمتری برای مصرف کننده که باعث استقبال می شوند روبرو خواهند بود و همچنین ارائه خدمات بهتر و سریع تر و با سلیقه یکی دیگر از موفقیت‌های اصلی این شغل به شمار می رود.
خوشبختانه دربین گل فروشی های مشهد هستند بسیاری از آنها که علاوه بر ارائه خدمات سریع و به موقع از سلیقه های عالی و برخودار هستند تاجی که مشتریان ثابت آنها در هیچ زمانی گلفروشی خود را تغییر نمی دهند.
البته با توجه به اقبال مردم به فضای مجازی و اینترنت علاوه بر داشتن پیج گل فروشی در مشهد داشتن یک وب سایت فعال کمک شایانی به انتخاب

گلفروشی های مشهد
گلفروشی های مشهد

بهترین مشتریان نموده تا با بهترین حالت به انتخاب صحیح و سریع بتوانند سفارش خود را خریداری نمایند.
مسلماً سفارش اینترنتی گل در مشهد یکی از نیازهای مهم این صنف برای تامین نظر مشتریان گرامی مشهدی خواهد بود و لذا امید است علاوه بر فعالیت های موجود مانند پیج های گل فروشی های مشهد ، سایت های قوی و متنوع بتوانند به زودی نیازها و سلایق همزمان را برای سفارش اینترنتی گل پوشش دهند.
در صورت نیاز به خدمات سفارش گل در مشهد همچنین تزیین ماشین عروس در مشهد و تزیین دسته گل عروس در مشهد و همچنین دسته گل نامزدی در مشهد و سفارش خنچه عقد در مشهد و یا سفارش سبد گل در مشهد و سفارش پایه گل ترحیم در مشهد ، همچنین پایه های گل مناسبتی دیگر مانند گل تبریک افتتاحیه و…. همچنین سفارش میوه آرایی در مشهد و سفارش باکس گل در مشهد و انواع جعبه های کادویی و سایر ملزومات که در راستای هدایای گلفروشی متناسب است ، می توانید از لیست بالا پس از دیدن نمونه های کار هرکدام از گل فروشی های مشهد انتخاب خود را انجام داده و با سلیقه خود نسبت به سفارش اقدام نمایید به خاطر داشته باشیم گل یکی از هدایای بهشتی است و هرچند مشگلات مالی در بسیاری از بخش های زندگی دیده میشوند اما خرید هراز چندگاهی چندشاخه گل برای خود و خانواده هایمان بدون مناسبت خاص در روحیه خانواده تاثیر به سزایی داشته و از آن سو به گردش کاری و مالی گلفروشی های گرامی نیز کمک شایانی خواهد نمود.

دکمه بازگشت به بالا