کلینیک و پت شاپ در مشهد

نام واحدمحدودهملاحظات
کلینیک دامپزشکی و پت شاپ آریانبلوار وکیل آبادبیشتر بدانبد
هپی پت شاپبلوار وکیل آبادبیشتر بدانید
کلینیک دامپزشکی آرشامپیامبر اعظم بعد از بیمارستان رضویبیشتر بدانید
کلینیک دامپزشکی و پت شاپ پرشانبلوار سجادبیشتر بدانید
کلینیک و پت شاپ سپهربلوار سجادبیشتر بدانید
کلینیک دامپزشکی و پت شاپ نیکانبلوار هاشمیهبیشتر بدانید
کلینیک دامپزشکی اختصاصی حیوانات خانگی پاندابلوار هاشمیهبیشتر بدانید
کلینیک دامپزشکی فلامینگوبلوار هاشمیهبیشتر بدانید
کلینیک و پت شاپ اختصاصی حیوانات خانگی امیدبلوار وکیل آبادبیشتر بدانید
کلینیک و پت شاپ مارالسه شعبهبیشتر بدانید
پت لندبلوار سجادبیشتر بدانید
کلینیک و پت شاپ آراددو شعبهبیشتر بدانید
کلینیک اختصاصی حیوانات خانگی و پت شاپ نیکبلوار وکیل آبادبیشتر بدانید
خانه حیواناتبلوار وکیل آبادبیشتر بدانبد
کلینیک دامپزشکی آلفابلوار صیادشیرازیبیشتر بدانبد
پت شاپ کانگروبلوار صیادشیرازیبیشتر بدانید
کلینیک دامپزشکی نیلابلوار صارمیبیشتر بدانبد
کلینیک و پت شاپ پرشینبلوار وکیل آبادبیشتر بدانبد
کلینیک دامپزشکی و پت شاپ پرندبلوار فکوریبیشتر بدانبد
کلینیک دامپزشکی باراناحمدآبادبیشتر بدانبد
کلینیک دامپزشکی آراسپبلوار وکیل آبادبیشتر بدانبد
کلینیک دامپزشکی رویالبلوار جلال آل احمدبیشتر بدانبد
پت شاپ پُ پُبلوار وکیل آبادبیشتر بدانید
پت شاپ پارسپیامبر اعظم(ص)بیشتر بدانید
کلینیک دامپزشکی صبابزرگراه پیامبر اعظمبیشتر بدانید

 

 

کلینیک و پت شاپ در مشهد : پت شاپ ها در جوامع امروزی یکی از نیازهای مهم کسانی که حیوانات خانگی جزئی از زندگی آنها شده است . مشهد با گسترش جمعیت و بروز علاقه بسیاری از افراد و خانواده ها به حیوانات خانگی با نیاز پت شاپ در مشهد رو به رو شده است.

البته پت شاپ ها معمولاً با خدمات مهمتری از فروشگاه نیازهای حیوانات خانگی همراه هستند و آن هم کلینیک دامپزشکی و رسیدگی به حیوانات خانگی که توسط صاحبان آنها به دلایل مختلف اعم از درمان و یا چکاپ به آنجا مراجعه می شود .

صرف نظر از فرهنگ مناطق مختلف دنیا در پدیده برخورد با حیوانات خانگی و حیوانات اهلی ، در کشور ما نیز علیرغم اهمیت به حیوانات مختلف حیوانات خانگی در شیوه زندگی امروزی با نگاهی جدید نگهداری شده و به تب نیاز به رسیدگی های تخصصی خاص خود پیدا می کنند.

کلینیک و پت شاپ در مشهد

کلینیک و پت شاپ در مشهد
کلینیک و پت شاپ در مشهد

مطالعات نشان می‌دهد در بسیاری از خانواده ها که سالهای طولانی با حیوانات خانگی عجین و همراه بوده اند اضطراب و فشار های عصبی کمتر دیده می‌شود. معمولاً حیوانات خانگی به خصوص سگ ها و گربه ها و همچنین پرندگان تعامل بسیار زیادی با اطرافیان انسان خود پیدا نموده و در بسیاری از مواقع دوست مفیدی برای اعضای خانواده تلقی می شوند.

اکثر صاحبان حیوانات خانگی حیوانات خود را جزئی از خانواده می دانند و از سلامت و نیازهای او تا حد زیادی آگاه هستند ، اما در این حال با توجه به عدم امکان اعلام نیازهای این حیوانات توسط خودشان لازم است به منظور هرچه بهتر برای نگهداری آنها و سلامتشان که مستقیم ، با سلامت اعضای خانوادگی ارتباط خواهد داشت این حیوانات خانگی در کلینیک های دامپزشکی مشهد پرونده مراجعه و سابقه درمان داشته باشند.

دامپزشکان و همکاران او می‌تواند سلامت حیوان خانگی شما را به بهترین شکل تحت نظر گرفته و علاوه بر اینکه شما را از هزینه که مخارج غیرقابل‌پیش‌بینی دور کنند، شما را نیز از ایجاد تعلم خاطر فقدان حیوان خانگی‌تان مبرا سازند.


بنابراین هرگاه تصمیم به داشتن و نگهداری یک حیوان خانگی خواه به صورت خریداری شده و یا قبول سرپرستی آنها گرفتید از شروع این روند را با مشاوره دامپزشکان کلینیک های دامپزشکی مشهد که معمولاً افراد باتجربه هستند همراه نمایید.

البته نگهداری از حیوانات اهلی و خانگی در گذشته مشکلات و حواشی دوران کنونی را نداشته است افرادی که تمایل به داشتن سگ و گربه داشته اند در حیاط های منازل خود که معمولاً به اندازه کافی فضا داشته است، به این کار مبادرت نموده و بر اساس تجارب رسیدگی معمولی مانند تهیه غذای عادی و خدمات اولیه که توسط خود اعضای خانواده انجام می گرفته است ، برای این حیوانات در نظر گرفته می شده است .

اما در دوران کنونی نه تنها از مقاومت حیوانات قدیمی کمتر نمونه های مشاهده می گردد بلکه همزمان حساسیت های مختلف و ظرافت های گوناگون حیوانات خانگی خودش در نگهداری آنها کار را کمی تخصصی تر نموده و مسلما نیاز به مشورت با اهل فن آنها را ایجاد می کند.

اکثر کلینیک های دامپزشکی در مشهد خدمات خود را با پت شاپ همراه نمودند که در صورت لزوم ، وسایل و ابزاری که صاحب این حیوانات خانگی مورد نیازشان خواهد بود به راحتی در دسترس باشد .

پت شاپ های مشهد همگی داره کارکنان دوره دیده هستند که در بسیاری از موارد بر اثر تجربه و مطالعه ای که دارند می توانند در نقشه مشاورین مطمئن برای مراجعین همراهی داشته باشد.

پت شاپ های مشهد و کارکنان آنها علاوه بر دانش تخصصی در مورد کار تخصصی خود ، نیازهای حیوانات را نیز می‌دانند و با پرس و جو درباره نوع حیوان، سن ،نژادو…. می‌توانند توصیه‌هایی به صاحب آنها انجام دهند .

کلینیک دامپزشکی در مشهد

کلینیک و پت شاپ در مشهد
کلینیک و پت شاپ در مشهد

معمولا مدیران پت شاپ های مشهد با شناخت کافی از حیوانات خانگی و صاحب این مراجعه کننده به آنها در صورت توافق صاحب این حیوانات بهترین محصولات را حتی بدون مراجعه افراد به پت شاپ پیشنهاد می‌کنند که این موضوع می‌تواند در صرفه جویی وقتی و مالی برای صاحبان حیوانات خانگی بسیار موثر باشد.

پت شاپ ها خود را موظف می دانند تا بیشتر این پیشنهادها اعم ازکیفیت محصولهای ارائه شده و همچنین قیمت را به مشتریان خود عرضه و پیشنهاد دهند تا این مشتریان که حیوانات خانگی آنها جزئی از زندگی تلقی می‌شوند با مراجعات مکرر به عنوان مشتریان دائم آن ها شمرده شوند .
بنابراین یکی از ویژگی های صنفی پت شاپ ها تعامل مستقیم صاحبین آنها با دارندگان حیوانات خانگی است که اهمیت موضوع برای ایجاد مشتریان دائمی آنها بسیار روشن است .

یکی از امتیازات حضور و مراجعه به کلینیک های دامپزشکی مشهد و همچنین دریافت مشاوره و کمک از دامپزشک های خوب مشهد و در همین راستا حضور در پت شاپ های مشهد، این فرصت را برای معاشرت صاحب این حیوانات خانگی با دیگر صاحبین حیوانات فراهم مینماید. اینجاست که علاوه بر به کارگیری توصیه دامپزشکان در مشهد ، اشتراک تجربیات و جستجوی راه حل های در تعامل با حیوانات خانگی برای خانواده ها می تواند به عنوان یکی از راهکارهای مناسب در بهبود تعامل با حیوانات منظور گردد .

 

یکی از امتیازات حضور و مراجعه به پت شاپ ها در مشهد اطلاع از رویدادها در حوزه حیوانات خانگی است که می تواند نه تنها صاحبین حیوانات را سرگرم نماید بلکه با فعالیت دو چندان شرکت در رویداد های ممکن ، سلامت حیوانات خانگی را نیز بیش از پیش به ارمغان بیاورد .

پت شاپ های مشهدی و کارکنان آنها با توجه به بینش روابط منحصر به فرد بین حیوانات و صاحب آنها و درک این موضوع مسیرهای شغلی خود را معمولاً بر اساس علاقه ایجاد شده در همین مسیر انتخاب کردند که این باعث دلسوزی و دقت کافی برای کمک و همراهی به صاحب این حیوانات می گردد.

آدرس پت شاپ های مشهد

کلینیک و پت شاپ در مشهد
کلینیک و پت شاپ در مشهد

هر چند pet shop به معنی پت = حیوان خانگی و شاپ به معنی فروشگاه را میتوان به ((فروشگاه لوازم حیوانات خانگی)) ترجمه نمود اما این مراکز به عنوان پت شاپ بین دارندگان و دست اندرکاران حوزه حیوانات خانگی شناخته شده و اکثراً از این اصطلاح استفاده می کنند.
البته خدمات پت شاپ های مشهد منحصر به گروه حیوانات سگ ها و گربه ها نمی گردد بلکه در گروه حیوانات خانگی میتوان به گروه پرندگان جوندگان و ماهی و آبزیان نیز در حیوانات خانگی اشاره داشت.

البته گاهی به رسم گذشته دو گروه از حیوانات شامل پرندگان و ماهی و آبزیان خدمات کمی تخصصی تر نیز از قدیم داشتند و در پرنده فروشی ها و آکواریوم فروشی ها خدمات مختلف و اغلب ارائه وسایل و ابزار آنها مشاهده می گردد.
البته بسیاری از پرندگان حساس و گران قیمت را صاحب این پرندگان با مشورت با دامپزشکان مشهد جهت کنترل سلامت شان به مراکز مجاز دامپزشکی مشهد ارجاع داده و سعی در ایجاد محیطی امن برای آنها می نمایند .

صاحبان حیوانات خانگی پس از استفاده از برخی از محصولات ممکن است به علت کمبود وقت و یا جستجوی بهتر قیمت دریافتی ابزار مورد نیاز به حیوان خانگی خود از فروشگاه های پت شاپ آنلاین بهره بگیرند هر چند با تعامل زیادی که بین مراجعین و صاحب این مراکز وجود دارد معمولاً صاحب این حیوانات خانگی به پت شاپ های همیشگی خود مراجعه و معمولاً از یک جا خدمات دریافت می نمایند .

در جدول و اطلاعات فوق این مطلب ((راهنمای شهر)) تلاش نموده تا بهترین دامپزشکی های مشهد همراه با خدمات مختلف آنها را با معرفی مدیر و دکتر دامپزشک و همچنین دامپزشکی های مناطق مختلف را به منظور راحتی در دسترس بودن مانند دامپزشکی در بلوار وکیل آباد ،دامپزشکی در بلوار معلم،دامپزشکی در احمدآباد مشهد،دامپزشکی در بلوار سجاد مشهد و دامپزشکی در بلوار پیروزی مشهد ،دامپزشکی در بلوار صارمی مشهد،دامپزشکی در بلوار فکوری مشهد و سایر دامپزشکی ها را در مناطق مختلف معرفی نماید.

البته از آنجائیکه بخشی از کارهای درمانی حیوانات خانگی ممکن است بصورت اورژانسی مورد نیاز باشد ،اکثر این مراکز دامپزشکی خدمات شبانه روزی را میتوانند با تلفن های همراه خود سرویس دهند بنابراین خدمات دامپزشکی شبانه روزی مشهد را از بیشتر این مراکز میتوان درخواست نمود.البته قیمت ویزیت دامپزشکی مشهد و سایر خدمات معمولا بستگی به نوع حیوان و نوع مشگل مطرح شده دارد .شما به راحتی میتوانید فروشگاه غذای حیوانات خانگی مشهد را در پت شاپ های جدول اشاره شده جستجو کنید و همچنین به صورت تلفنی بسیاری از اطلاعات را دریافت نمایید.بنابراین تلفن کلینیک دامپزشکی در مشهد را نیز از صفحات معرفی هر کدام از آنها میتوان استخراج نمود.

البته برخی از این مراکز فروش حیوانات خانگی در مشهد را نیز سرویس داده و راهنمایی های لازم را برای علاقه مندان انجام میدهند.
معمولا اکثر دامپزشکی های مشهد بیشتر خدمات مورد نیاز حیوانات خانگی را ارائه مینمایند ،خدماتی مانند معاینه عمومی و تخصصی حیوانات خانگی ،خدمات جراحی حیوانات خانگی ،خدمات دندانپزشکی و جرم گیری اولترا سونیک ،خدمات آزمایشگاه حیوانات و آزمایش های مورد لزوم آنها،خدمات رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات خانگی ،خدمات بستری و پانسیون حیوانات خانگی و اصلاح و آرایش مو حیوانات و همچنین مشاوره های تربیتی .

امیدواریم در صورت نگهداری از حیوانات خانگی با هر نیت و سبک و سلیقه ای تمام تلاش خود را به منظور رسیدگی کافی برای آنها در پیش بگیریم که مسلما آنها نیز جزئی از طبیعت آفرینش بوده و از مخلوقات خدواند متعال شمرده میشوند.

دکمه بازگشت به بالا