درباره ما

درباره سایت راهنمای شهر : راهنمای شهر امروزه یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌های شهرهای مختلف است . چرا که در شهرهای مختلف، نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دنیا آنقدر وسیع و گسترده شده اند و از سوی دیگر خدمات به صورت کاملاً تخصصی ارائه می شوند در صورت بهره نگرفتن از راهنمایی مناسب ممکن است اشخاص دچار ضرر و زیان های مالی و معنوی شوند .
البته یادآور می شود لیست و فهرست مشاغل با پدید آمدن فضای اینترنت رنگ و بوی دیگری به خود گرفته و سرعت و دقت در جستجو ها را افزایش داده است قبل از ورود به فضای اینترنت در این خصوص کتاب های راهنما در سراسر جهان عهده دار این کار بودند که به این کتاب‌ها به طور کلی به یلوپیج (صفحه زرد) مشهور هستند .
معروفترین ها در سنوات اخیر در ایران کتاب اول میباشد .
اما جالب است بدانید چرا این‌گونه راهنماهای شهری به این نام نامیده میشدند. در سال ۱۸۸۳ میلادی یک متصدی چاپخانه در امریکا به جای چاپ شماره تلفن های یک منطقه روی کاغذهای سفید آنها را روی کاغذهای زرد چاپ نمود و به این گونه الگوی خاصی برای این سری راهنما های شهری باقی می ماند .

درباره سایت راهنمای شهر

راهنمای شهر
راهنمای شهر

اکثر کشورهای دنیا کتاب های راهنمای جامع داشته و دارند که بر اساس دسته بندی های مختلف و تخصصی تقسیم بندی می شوند ، در بسیاری از این تقسیم بندی ها راهنمای شهر شما را به صورت تخصصی به سروقت مشاغل خاص مورد نیازتان می‌برند، مثلا گروه پزشکان مشهد .
با گسترش مشاغل و استفاده از اینترنت شاید عملاً چاپ کتاب های زرد کمرنگ شده است اما جمع آوری و ارائه این گونه اطلاعات هیچ گاه فراموش نمی شود چرا که همانطور که گفته شد به یکی از نیازهای مهم هر شهر و دیاری تبدیل شده است .
یلوپیج های عمومی و تخصصی معمولاً به صورت سالانه منتشر می شده است که با توجه به تغییرات مختلف در طول حداقل یکسال ممکن است باعث ارائه اطلاعات ناکافی و گاه اشتباه شود .

اما در بستر اینترنت با توجه به امکان تغییرات به لحظه سعی می شود تا اطلاعات درج شده برای استفاده عموم به صورت کامل و به روز شده باشد البته در سایت ‌های ارائه این گونه خدمات نیز گاها این مشگلات دیده می‌شود که اطلاعات مربوط به دوران های گذشته است ،که مسلماً تغییرات فراوان این گونه راهنمایی شهری را دستخوش اطلاعات غلط می نماید .
مادر سایت راهنمای شهر مشاغل مشهد سالهاست که به این امر مبادرت نموده و نیازهای مختلف گروه‌های مردم را شناسایی نموده ایم .تجربه بسیار کارآمد سایت کافه مشهدی ها باعث شد تا در راستای ایجاد بستری مفیدتر برای بازدیدکنندگان از یک‌سو و صاحبان کسب و کارهای مختلف که اطلاعات مشاغل خود را به جهت معرفی و رونق به این مجموعه می‌سپارند ،سایت راهنمایی شهر با امکانات و توانمندی های جدید پا بگیرد .
دست اندرکاران سایت کافه مشهدی ها از سال ۱۳۹۲ نسبت به ایجاد بستر معرفی مشاغل شهر مشهد اقدام نمودند که خوشبختانه و به یاری خدا رضایت ۹۰ درصدی را به همراه داشته است .
اما باید قبول کرد که با رشد تکنولوژی و انتشار اطلاعات جدید در فضای مختلف حقیقی و مجازی نیاز به بستر های قدرتمندی احساس می‌شود تا نیازهای مختلف به شکل حرفه‌ای تر پاسخ داده شود بنابراین تیم اجرایی و ستادی در سایت کافه مشهدی ها برای ورود به یک سایت جدید به نام راهنمایی شهر خود را آماده نمودند در این سایت جدید از چهار ویژگی عمده نسبت به سایت‌های قبل و سایر سایت های مشابه در بستر اینترنت می توان نام برد .
۱- حرفه ای تر شدن ارائه اطلاعات مخاطبین و امکان درج نظرات کاربران و امتیاز دهی به منظور ایجاد رقابت های سالم و حرفه ای
۲ – گسترش مشاغل و دسته بندی های تخصصی
۳ – جستجوی کاملاً حرفه‌ای در ابتدای سایت برای بهره گیری از بهترین انتخاب ها
۴ – تلاش برای ثبت مفید اطلاعات در موتورهای جستجو به منظور دیده شدن فهرست مشاغل مشهد در سایت راهنمای شهر در صفحات اول جستجوگرهای قدرتمندی مانند سایت گوگل

اما از آنجایی که هدف در این سایت ارائه اطلاعات به مخاطبین گرامی می باشد بر آن شدیم تا برخی از اطلاعات غیر تجاری را در قالب مجله اینترنتی و مطالب گوناگون نیز به پیوست این سایت فراهم آوریم . مسلما یکی از اهداف وجود چنین مجله ای در کنار ارائه اطلاعات تجاری مشاغل مشهد می‌تواند معرفی سایر اماکن و نیازهای غیر تجاری شهر بوده که کمک شایانی به کاربران بنماید .
در فهرست مشاغل مشهد در گروه پزشکی و درمان به معرفی پزشکان مشهد ، داروخانه های مشهد، دندانپزشکی های مشهد، درمانگاه های مشهد، عینک فروشی های مشهد ، بینایی سنجی های مشهد، کلینیک های پوست و مو در مشهد، فیزیوتراپی های مشهد ،رادیولوژی های مشهد، آزمایشگاه های تشخیص طبی مشهد، مشاورین روانشناسی مشهد ،بخش ارائه خدمات سلامت بانوان در مشهد و کلینیک های درمان اعتیاد مشهد پرداخته ایم.

دکمه بازگشت به بالا