تعمیر مایکروفر ،مایکروویو و سولاردام در مشهد

با رشد تکنولوژی در زندگی بشر پیشرفت ها به منازل و ابزارهای آشپزخانه منازل رسیده و فرهای خانگی را

تبدیل به مایکروفر و مایکروویو و سولارام نموده است.

مسلما استفاده از این دستگاههای پخت نسبت به رقیبان قدیمی خود بسیار آسان تر و برای طرفداران آنها به

دلایل مختلف بهتر خواهد بود.

یکی از مهمترین امتیازات این دستگاههای پخت،سرعت انجام عملیات آنهاست که با توجه به علاقه بشر امروز

برای بهره وری از وقت و زمان این دستگاه ها بسیار مورد استقبال واقع شده است.

واحد مجاز تعمیر مایکروفر در مشهد

واحد مجاز تعمیر مایکروویو در مشهد

واحد مجاز تعمیر سولاردام در مشهد

فروش قطعات مایکروفر در مشهد

آبتین سرویس

با مدیریت : مقدم

تلفن مستقیم و برآورد هزینه تعمیرات مایکروفر در مشهد

 
۰۹۳۳۳۰۰۹۸۶۰
 

علت انتخاب آبتین سرویس

حضور کارشناسان دوره دیده با مدارک رسمی

ارائه خدمات در منزل

عضو رسمی اتحادیه

۱۸۰ روز گارانتی تعمیرات انجام شده

ارائه فاکتور رسمی

سرعت در خدمات

امکان تحویل فیلم تعمیرات

 

تعمیر مایکروفر ،مایکروویو و سولاردام در مشهد

مایکروفر

مایکروفر در واقع یک فر الکتریکی است که به منظور بهره وری چند منظره از آن استفاده میشود.ابزاری بنام مگنترون که در این دستگاه پیش بینی شده ،امواجی تولید میکند که فرکانس آنها معمولا ۲۴۵۰ مگا هرتز میباشد.
امواج تولید شده با برخورد مستقیم به غذا و یا بازتاب برخورد با دیوترههای فلزی مایکروفر باعث به جنبش و نوسان درآمدن مولکول های آب داخل انواع غذاها شده که در اینصورت با گرمای تولیدشده از حرکت این مولکولهای غذا ،گرما تولید و بنابراین غذا گرم و پخته خواهد شد.
در مایکروفر علاوه بر مگنترون یک المنت نیز بکار گرفته میشود که وجه تمایز مایکروفر و مایکرووویو در همین قسمن میباشد و این المنت باعث ایجاد گرمای یکنواخت و نفوذ بهتر به غذا شده و به اصطلاح غذا مغز پخت میشود.

مایکروویو

مایکروویو مانند مایکروفر همان فر الکتریکی است که تنها از ابزار مگنترون بهره میبرد. تولید  امواج بوسیله این ابزار و برخورد امواج به صورت مسقیم به غذا  یا غیر مستقیم از تشعشع دیوارههای فلزی داخلی باعث گرم شدن یا پخته شدن غذاها میشود.معمولا با باز بودن درب مایکروویو عملکرد دستگاه متوقف میشود اما اگر به هر دلیلی مانند خرابی لولا یا درب مایکروویو دستگاه هنوز کار میکند ،برای جلوگیری از نشن امواج به بیرون دستگاه حتما در اولین فرصت باید دستگاه را تعمیر نمود.

سولاردام

کارخانه ال جی با فناوری های ابداعی خود و ترکیب فناوری مایکروو و امواج گرمایشی نوری ،دستگاههایی به بازار ارائه نمود که نام آنرا سولاردام(سولاردوم) نام نهاد.
المنت های نوری در این دستگاه که اضافه شده اند باعث ایجاد گرمای متناسب تر و عمیق تر برای پخت غذا میشود.در کف این دستگاه ها معمولا یک مگا هیتر تعبیه میشود تا برای تناسب گرمای موجود در محفظه سولاردام ،از پایین دستگاه نیز گرمای مورد نیاز را تولید کند.

استفاده از دستگاه های مایکروفر،مایکروویو و سولاردام از منظر پزشکی

معمولا با رعایت اصول ذکر شده برای هر دستگاه توسط سازنده آن ،این دستگاه ها بدون خطر خواهد بود.کنترل امواج داخل دستگاه انجام شده و به هنگام باز شدن درب هر کدام از این وسیله ها ،بایستی انتظار داشت ،دستگاه متوقف شده و تولید امواج نیز متوقف شود.

اما از سوی دیگر مواد غذایی که برای گرم شدن و یا پخته شدن در این دستگاهها قرار میگیرند ،چنانچه از دستگاههای سالم استفاده گردد و همچنین سایر دستورالعمل های سازنده و کارخانه مورد نظر رعایت شود،مواد غذایی بدون هیچ آسیبی گرم و یا پخته خواهند شد.

 

 

بنابراین بر خلاف تصور برخی از افراد در جوامع مختلف که به صورت غیر تخصصی ضرر این دستگاه ها را حتی تا مرز سرطانی شدن مواد غذایی بخاطر در معرض امواج بودن تاکید دارند، هیچگونه ضرری در غذاها برای مصرف نخواهد بود.که البته استفاده صحیح از دستگاههای استاندارد لازمه این موضوع خواهد بود.

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر در مشهد،مایکروویو ،سولاردام

 

برای تعمیر مایکروفر در مشهد و تعمیر سولاردام در مشهد افراد دوره دیده و حرفه ای در این بخش حضور دارند که به راحتی میتوان از آنها کمک گرفت.

یکی از این افراد متخصص آقای مقدم مدیر آبتین سرویس میباشد که علاوه بر تعمیر مایکروفر در مشهد و تعمیر سولاردام در مشهد ،نسبت به تدریس برای علاقه مندان نیز مشغول است.

یکی از مهمترین مزایای مرکز تعمیرات آبتین با مدیریت آقای مقدم وجود قطعات مایکروفر در مشهد ، در این مرکز برای فروش و استفاده در دستگاه های تعمیری است که عملا باعث شده قطعات اصلی این دستگاه ها در مشهد همیشه در دسترس نامبرده بوده و بسیاری از همکاران ایشان قطعات مایکروفر یا قطعات سولاردام مورد نیاز خود را از ایشان تهیه می کنند.

مشخصات تعمیرگاه تخصصی ایشان در ابتدای همین صفحه (بالای صفحه)ذکر شده و شما میتوانید ضمن مشورت گرفتن از ایشان به منظور تعمیر احتمالی دستگاه خود و یا برآورد هزینه تعمیر تعمیر مایکروفر در مشهدو همچنین درخواستتعمیر مایکروفر در منزل مشهد از ایشان مشورت گرفته و عیب یابی مایکروفر و یا سولاردام خود را به ایشان بسپارید .

همچنین فروش قطعات مایکروفر در مشهد نیز به صورت جداگانه جزئی از خدمات ایشان است که با توجه به تخصصی عمل نمودن ایشان در این حوزه ،قطعات مورد نیاز مایکروفر و مایکروویو و سولاردام در مشهد را میتوان از مجموعه ایشان تهیه نمود.

 

البته به  هنگام خرید این دستگاهها و برای راه اندازی و استفاده از آنها به بهترین شکل ممکن نیز میتوان از مجموعه آبتین سرویس کمک گرفته و حتی شما میتوانید برای انتخاب بهترین تعمیرکارهای مایکروفر در مشهد نیز با ایشان مشورت نمایید.

دلایل گرم نکردن مایکروفر یا مایکروویو

این دستگاه های برقی مانند سایر دستگاههای برقی منزل ممکن است در اثر بروز اشکالاتی در قطعات آنها با مشگل مواجه شده و عملکرد اصلی که گرم کردن مواد غذایی میباشد،توسط اینها امکان پذیر نشود.این دستگاهها با توجه به بهره گیری از تکنولوژی های جدید ،دارای عملکرد پیچیده ای هستند و به هیچ عنوان نباید یک فرد غیر متخصص و یا کم تجربه به تعمیر آنها اقدام نماید.

 

مشگلات متعددی در این دستگاهها مشاده میشود که میتوان از جمله به موارد زیر اشاره ای داشت:

– خطای خراب شده پاور به هنگامی که برق به دشتگاه به شکل درست نمیرسد،کد خطای PF یا ۸۸۸۸ روی صفحه نمایشگر این دستگاه ظاهر میشود . معمولا با فشردن دکمه clear این خطا برطرف میشود . اما لازم است با یک متخصص مشورت شود.
– خرابی مگنترون
– خرابی خازن
– ایراد لامپ مایکروفر
– مهارکننده نیرو خراب
– خرای و ایراد دیود
– مشگل و وجود ایراد در برد اصلی دستگاه
– مشگل در دب اصلی دستگاه

البته موارد فوق تعدادی از مشگلات بوجود آمده در دستگاههای مایکروفر ،مایکرووویو و سولاردام است.که حتما باید یک متخصص حرفه ای نسبت به اظهار نظر و تعمیر اقدام نماید.

تعمیر مایکروفر ،مایکروویو و سولاردام در مشهد

دکمه بازگشت به بالا